ایمیل جدید یاهو برای کاربران اندروید، iOS و ویندوز 8

نوشته فروغ بیداری 22 آذر 1391

شاید دیگر ایمیل یاهو نخستین گزینه برای انتخاب یک سرویس ایمیل برای شما به شمار نیاید، اما حقیقت این است که هنوز میلیون‌ها نفر در دنیا از این سرویس استفاده می‌کنند و آن را به‌روز نگه می‌دارند. به همین دلیل، یاهو نیز رابط کاربری این سرویس خود را به‌روزرسانی کرده و امکانات جدیدی به آن افزوده است. بعلاوه، هم‌زمان با آپدیت کردن اپلیکیشن ایمیل یاهو برای سیستم‌عامل اندروید، نرم‌افزار این سرویس را برای پلت‌فورم‌های iOS و ویندوز ۸ نیز طراحی و عرضه شده است.

yahoo mail

ماریسا مِیر – مدیر اجرایی یاهو – در اطلاعیه‌ای در سایت یاهو، امکانات و ویژگی‌های جدید ایمیل یاهو را نام برده است. او در این رابطه گفته در نسخه جدید ایمیل یاهو سعی شده تا حد امکان از موارد غیرضروری که باعث سردرگمی کاربران می‌شوند، کاسته و در عوض به سرعت رابط کاربری افزوده شود. همین تغییرات می‌توانند برای مدت طولانی کاربران را راضی نگه دارند. مِیر همچنین می‌افزاید هدف این نوع به‌روزرسانی افرادی هستند که می‌خواهند با سرعت بیشتری لاگین و با دوستان خود ارتباط برقرار کنند.

نسخه جدید ایمیل یاهو از چند روز دیگر در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. این در حالیست که اپلیکیشن‌های iOS و ویندوز 8 در حال حاضر موجود هستند. نسخه به‌روز شده نرم‌افزار اندرویدی ایمیل یاهو نیز همچنان در گوگل پلی در اختیار کاربران قرار دارد. متاسفانه باید یادآوری کنیم نسخه iOS ایمیل یاهو در حال حاضر فقط برای آی‌فون و آی‌پادتاچ است و کاربران آی‌پد نمی‌توانند از آن استفاده کنند.