مطالب خواندنی هفته: شماره اول

منتخب نوشته آرش زاد 09 ارديبهشت 1391

قرار است تا از این به بعد شنبه هر هفته، مطالب جالب و خواندنی هفته گذشته وبلاگ‌های فناوری وبلاگستان را طی یک مطلب، همراه با لینک نوشته‌ها در وبلاگینا منتشر کنیم. انتشار این سری مطالب می‌تواند برای هر کدام از کاربران بسته به نیاز آن‌ها دارای اهمیت باشد.

مطالب خواندنی هفته

اول از همه، خوانندگانی که وقت کافی برای مرور اخبار و مقالات منتشر شده در وبلاگ‌های فناوری فارسی را نداشته‌اند می‌توانند از این طریق، لینک‌های منتخب هفتگی وبلاگینا را در کنار سایر مطالبی که قصد مرور آن‌ها را دارند، مشاهده کنند. البته در کنار این مورد، این دسته از کاربران مانند همیشه می‌توانند به‌طور روزانه رادیو ۲۴ وبلاگینا را نیز دنبال کنند.

دوم، وبلاگ‌نویسان کوچک‌تری که مطالبی را در قالب موضوعیت‌های فناوری منتشر می‌کنند نیز می‌توانند از این فرصت برای آشنا ساختن وبلاگ و مطالب‌شان به خوانندگان وبلاگینا نهایت استفاده را ببرند. ما برای لینک دادن به مطالب وبلاگ‌ها، محدودیتی از نظر بزرگ و یا کوچک بودن آن‌ها نداریم و تنها فاکتور، مفید بودن یک مطلب و داشتن بار اطلاع‌رسانی آن است. این شما و این هم اولین شماره از لینک مطالب خواندنی وبلاگ‌های فناوری در هفته گذشته!

به‌یاد داشته باشید که شما هم می‌توانید با معرفی وبلاگ خود در بخش نظرات این مطالب، درخواست درج لینک نوشته‌های خود را برای ما ارسال کنید. همچنین در صورتی که وبلاگ مناسبی را در این رابطه می‌شناسید، آن‌را به ما معرفی نمایید.