دسترسی به وبلاگینا روی گوگل کارنتز

منتخب نوشته آرش زاد 11 شهريور 1391

در حالی که این روزها کاربران موبایل با سرعت زیادی در حال افزایش هستند، شیوه‌های دسترسی به وب‌سایت‌های آنلاین از طریق بسترهایی که توسط کمپانی‌های بزرگ طراحی شده، بیش از پیش آسان گشته است. حالا خوشحالیم تا این موضوع را به شما اعلام کنیم که از این پس می‌توانید به نسخه بهینه‌سازی شده وبلاگینا روی اپلیکیشن گوگل کارنت دسترسی داشته باشید و آن‌را دنبال کنید.

weblogina currents

گوگل کارنت به شما اجازه می‌دهد تا سایت‌ها و وبلاگ‌های مختلفی را در محیطی بهینه شده و ایده‌آل دنبال نمایید. در حال حاضر سایت‌های مشهور مختلفی مانند Cnet، Engadget، Mashable، Gizmodo و TechCrunch نسخه‌های اختصاصی خود را برای گوگل کارنت منتشر کرده‌اند.

از کجا گوگل کارنت را دریافت کنیم؟

گوگل کارنت برای پلتفرم‌های اندروید و iOS در دسترس است. اگر کاربر اندروید هستید، کافی است به گوگل پلی یا کافه بازار بروید و این برنامه را دانلود کنید. اگر هم نسخه اندروید دستگاه شما ۴.۱ و بالاتر است، کارنت به‌صورت پیش‌فرض روی آن نصب است. اگر هم کاربر iOS هستید می‌توانید این برنامه از این لینک در iTunes دریافت کنید.

استفاده از گوگل کارنت چه ویژگی‌ای دارد؟

گوگل کارنت محتوای سایت‌ها را بر اساس سایز و صفحه نمایش تلفن هوشمند و یا تبلت شما بهینه می‌کند و تجربه متفاوتی را از مطالعه مطالب مورد علاقه‌تان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید مطالب وبلاگینا را به شکل بهتری با کارنت دنبال کنید. همچنین با یک بار به روز کردن محتوای سایت‌های کارنت می‌توانید به‌صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت، اخبار و نوشته‌های آن‌ها را دنبال نمایید.

چطور وبلاگینا را در گوگل کارنت اضافه کنیم؟

بسیار ساده! کافی است به بخش تکنولوژی (Science & Tech) در اپلیکیشن کارنتز بروید و از بین فهرست سایت‌ها، وبلاگینا را پیدا کرده و مشترکش شوید. همچنین می‌توانید نام وبلاگینا را به فارسی یا انگلیسی (weblogina) در بخش جستجوی اپلیکیشن کارنتز وارد کنید تا گوگل نسخه اختصاصی ما را به شما نمایش دهد. علاوه بر این‌ها می‌توانید از طریق باز کردن لینک نسخه کارنت وبلاگینا روی موبایل و یا تبلت خود، مراحل ساده اشتراک را پشت سر بگذارید تا از این پس وبلاگینا را همواره به شکل یک مجله آنلاین در گجت همراه خود داشته باشید.