منابع می‌گویند:

توییتر با اضافه کردن فیلتر عکس‌ها به نبرد اینستاگرام می‌رود

نوشته آرش زاد 13 آبان 1391

عدم موفقیت توییتر در خریدن شرکت اینستاگرام و پس از آن، تصاحب این مجموعه توسط فیسبوک موجب نشده است که توییتر از ایده ورود به دنیای عکس‌ها در شبکه‌های اجتماعی منصرف شود. بر اساس اخباری که از برخی منابع نقل شده است به‌نظر می‌رسد این شبکه اجتماعی قصد دارد با اضافه کردن فیلتر عکس‌ها به اپلیکیشن خود به نبرد اینستاگرام برود.

instagram-twitter-mobile1.jpg

این خبر که توسط نیویورک تایمز و به کمک یکی از کارمندان توییتر منتشر شده است بیان می‌کند احتمال وجود این قابلیت طی ماه‌های آینده در اپلیکیشن توییتر وجود دارد.

وجود این ویژگی به کاربران توییتر این اجازه را خواهد داد تا بتوانند تصاویر خود را مستقیما از داخل اپلیکیشن این شبکه ویرایش و بدون نیاز به اینستاگرام، فیلترهای رنگی مورد علاقه خود را به آن‌ها اضافه نمایند.

bits-twitfilters-tmagArticle.jpg

همچنین بر اساس این گزارش، توییتر به دنبال اضافه کردن قابلیتی برای ویرایش و ارسال ویدیوها به‌صورت مستقیم از داخل اپلیکیشن خود است.

احتمالا انتشار روزانه میلیون‌ها تصاویر اینستاگرام در حساب‌های توییتر و خریداری شدن این سرویس توسط غول شبکه‌های اجتماعی موجب شده است تا این شرکت به فکر راه‌اندازی سرویس خصوصی خود برای این مورد باشد. شاید بتوان در نسخه‌های آینده توییتر شاهد وجود چنین قابلیت‌هایی در اپلیکیشن آن باشیم اما آیا این شبکه خواهد توانست با اینستاگرام در این زمینه رقابت کند؟