معرفی هفته: SocialBro، در توییتر شما چه خبر است؟

منتخب نوشته آرش زاد 15 مهر 1390

چه کسانی در توییتر شما را دنبال می‌کنند؟ چند نفر از دوستان‌تان دیگر توییت نمی‌کنند؟ دنبال‌کننده‌های شما بیشتر از چه کشوری هستند؟ چندتای آن‌ها را چهره‌ها و آدم‌های مشهور تشکیل می‌دهند؟ کدام کاربران را دنبال می‌کنید که شما را دنبال نکرده‌اند؟ چطور می‌شود همه آن‌ها را Unfollow کرد؟ این‌ها سوالاتی هستند که ممکن است همه ما نسبت به توییتر و افرادی که در لیست خود آن‌ها را دنبال می‌کنیم داشته باشیم. سرویس توییتر اطلاعات چندانی را در مورد آنان در اختیار ما قرار نمی‌دهد اما SocialBro کارهایی می‌کند که شما را شگفت‌زده خواهد کرد!

SocialBro-1.jpg

این سرویس که به‌تازگی اپلیکیشن کروم خود را معرفی کرده است می‌تواند آمار مختلفی را در اختیار شما قرار دهد. نمودارها و لیست‌های زیادی در این سرویس وجود دارند که از طریق آن‌ها خواهید توانست اطلاعات بسیار زیادی را از دنبال‌کنندگان خود به‌دست بیاورید؛ از کلمات کلیدی استفاده شده در قسمت درباره آنان گرفته تا یافتن بهترین زمان توییت‌های خود!

SocialBro-2.jpg

این سرویس متعلق به شرکتی اسپانیایی با نام e24apps است که SocialBro را به عنوان یکی از استارت‌آپ‌های خود راه‌اندازی کرده است و قرار است تا علاوه بر پلتفرم‌ها ویندوز، مک، لینوکس و کروم، به‌زودی نسخه‌های اندروید و iOS آن نیز منتشر شود. در کنار این‌ها، شکبه‌های اجتماعی مشهور دیگری نیز به لیست پشتیبانی شده این برنامه اضافه خواهند شد تا اطلاعات شما در رابطه با آن‌ها نیز تکمیل شود.

برای دریافت اپلیکیشن کروم SocialBro به فروشگاه گوگل بروید و جهت دریافت نسخه Air این برنامه، این‌جا را کلیک کنید.