در دومین جلسه فعالان وب ایران چه گذشت؟

نوشته آرش زاد 30 تير 1389

بعد از ظهر دیروز، دومین جلسه جمعی از فعالان وب ایران با حضور تنی چند از متخصصین و صاحب نظران این زمینه با میزبانی وبنا و نمایندگی سایت رپیدشیر در ایران برگزار شد. این جلسه که همچنین به عنوان اولین جلسه داوران جشنواره وب ایران نیز محسوب می شد، به دو قسمت بحث و تبادل نظر در مورد وب سایت های ایرانی، مزایا و معایب این سایت ها در گروه های مختلف و گفتگو درباره جشنواره وب ایران، سایت های شرکت کننده در آن، وضعیت داوری های جشنواره، نواقص موجود و ارائه راهکارهایی برای بهتر برگزار کردن این جشنواره در دوره های بعدی تقسیم می شد که اعضای شرکت کننده بنا بر مباحث بیان شده نظرات خود را در مورد موضوعات عنوان کردند.

فعالان وب ایران

این جلسه با حضور افرادی مانند پرهام باغستانی، شایان شلیله، حمید امیر سمساری، نوید کاشانی، پویا رجامند، محسن ملایری، سعید حبیبی، آرش بخشش، مصطفی لامعی، سپیده قیصر، آیدین بهرمان، ویدا نوری، امین گرجی، سید علی پور طباطبایی، سید رضا محمدی و اینجانب (آرش زاد) برگزار می شد که در کل تعداد 21 نفر در جلسه حضور داشتند. عده ای از دوستان دعوت شده نیز بنا به دلایلی از جمله دوری مسافت شهر محل سکونت تا تهران، موفق به حضور در این جلسه نشدند.

فعالان وب ایران

جلسه دیروز از ساعت 17:00 آغاز شد و تا ساعت 19:30 ادامه داشت. تصاویر این جلسه را می‌توانید در ادامه مشاهده نمایید. وبلاگینا آماده دریافت کلیه نظرات و پیشنهادات شما کاربران در این مورد است.

فعالان وب ایران فعالان وب ایران فعالان وب ایران فعالان وب ایران فعالان وب ایران فعالان وب ایران فعالان وب ایران فعالان وب ایران