معرفی هفته: تجربه زندگی سالم‌تر با سالم زی

نوشته آرش زاد 16 تير 1391

شاید در نگاه اول، بهداشت، تغذیه سالم، تناسب اندام و مواردی از این دست ارتباط چندانی با دنیای صفر و یک تکنولوژی نداشته باشند اما با برداشتی دقیق‌تر از این موضوع می‌توان به این نتیجه رسید که زندگی ماشینی امروز بیش از پیش نیازمند توجه به موضوعات اشاره شده در بالا است.

سالم‌زی

در دنیای نه چندان بزرگ وب فارسی نیز عدم وجود سایت‌هایی که محتوای مرتبط با سبک زندگی و سلامت را منتشر کنند کاملا به چشم می‌خورد اما شاید در این بین بتوان به نمونه خوبی از این دست سایت‌ها اشاره کرد که فعالیت مناسبی را طی زمان گذشت از خود نشان داده‌اند. سالم زی یکی از نمونه نشریات آنلاینی است که با توجه به موضوع سلامت، مطالب جامعی را در این‌باره منتشر می‌کند.

Salemzi

این نشریه که به تازگی وارد دومین سال فعالیت خود شده است، مطالب خود را در دسته‌بندی‌های بهداشت، زندگی بهتر، تغذیه، تناسب اندام و زیبایی منتشر می‌کند. هر کدام از موضوعات، شامل مقالات مختلفی هستند که می‌توانند شما را برای داشتن زندگی سالم‌تر راهنمایی کنند.

جالب است بدانید که سالم‌زی از معدود سایت‌های فارسی زبان است که گزارش عملکرد فصلی خود را هر سه ماه یک بار به‌صورت عمومی منتشر می‌کند و کاربرانش از پیشرفت‌های کسب شده مطلع می‌نماید.

بنابر این در صورتی که شما نیز مانند ما، روزانه پشت میز می‌نشید و دوست دارید تا از طریق نشریات آنلاین، اخبار و مقالات سلامت و سبک زندگی را دنبال کنید، مطالب منتشر شده در سالم زی برای شما مفید خواهد بود.