رپورتاژ آگهی: بانک تور و گردشگری ایران و جهان

رپورتاژ آگهی نوشته آرش زاد 04 آبان 1389

صنعت گردشگری و توریسم، یکی از بخش‌های کم توجه در کشور است. برخلاف دیگر کشورهای جهان، ما همواره در این زمینه دچار فقر اطلاعاتی بوده‌ایم و از نبود ماخد و منبع مناسب در این زمینه رنج می‌برده‌ایم در حالی که ایران، یکی از دیدنی‌ترین کشورهای دنیا، چه از نظر تاریخی و چه از نظر طبیعی است. اما این فقر اطلاعاتی تنها در مورد اطلاعات گردشگری در ایران ختم نمی‌شود. بسیاری از مردم اصولا اگر قصد سفر به خارج از محدوده ایران را نیز داشته باشند اطلاعات اندکی در مورد مقصد سفر خود می‌دانند. هرچند که سایت ویکی‌پدیا اطلاعات نسبتا کاملی را در این زمینه گرد‌اوری کرده است اما استفاده از این سایت به عنوان مرجعی تخصصی برای کسب اطلاعات گردشگری ایران و جهان چندان مناسب نیست. بنابر این به نظر شما چه روش بهتر و حرفه‌ای تری در این رابطه وجود دارد

lastsecond-dot-ir.jpg

ما پاسخ را به شما می‌دهیم و استفاده از سایت بانک تور و گردشگری را برایتان توصیه می‌نماییم! کم‌تر مواردی در وب ایران پیش می‌آید که پروژه‌ای در زمینه تخصصی ایجاد گردد و به‌طور حرفه‌ای روی آن نظارت شود اما آنچه که در Last Second می‌توانید مشاهده کنید همین موضوع است. این سایت نه تنها برای افرادی که قصد سفر به نقاط مختلف را دارند مناسب است، بلکه برای آژانس‌ها و برگزار کنندگان تورهای گردشگری نیز فرصت بسیار مناسبی را برای تبلیغ خدمات آن‌هاست

اگر برای اولین بار به سایت وارد شوید، طراحی مناسب سایت و کاربرد پذیری اجزای به‌کار رفته در آن شما را جذب خود خواهد کرد. کاربران برای استفاده از این سایت امکانات بسیاری در اختیارشان قرار می‌گیرد و از طریق آن قادر خواهند بود تا به عضویت سایت درآیند و دارای پروفایل شخصی شوند، به جستجوی پیشرفته در بین تورها بپردازند، راهنماهای مختلف سایت را مطالعه کنند، اخبار متنوع گردشگری و جاذبه‌های مکان‌های دیدنی دنیا را بخوانند، سفرنامه‌ها و عکس‌های اختصاصی را درباره سفرهای شخصی خودشان را در آن ثبت کنند و تورهای متنوع و لحظه‌ای (تخفیف دار) را برای خود رزرو کنند.

آژانس‌های مسافرتی نیز با دریافت پنل اختصاصی و صفحه مخصوص به‌خود می‌توانند به درج آگهی در این سایت بپردازند، تورهای خود را معرفی کنند و اخبار خود را برای کاربران سایت ارسال نمایند. در آینده‌ای نزدیک امکاناتی نظیر معرفی هتل‌های ایران و جهان، صرافی و نقشه تمامی مناطق معرفی شده در راهنمای گردشگری نیز به سایت اضافه خواهد شد. اگر شما نیز علاقه‌مند به مباحث گردشگری و توریسم هستید و یا دوست دارید خاطرات سفر خود را با هزاران کاربر دیگر به اشتراک بگذارید همین حالا در Last Second عضو شوید صفحه اختصاصی خود را داشته باشید!

این نمونه‌ای از یک رپورتاژ آگهی بود که در وبلاگینا قرار گرفت. اگر شما نیز محصولی دارید که می‌خواهید آن‌را به دیگران معرفی کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید تا پس از بررسی، خدمات شما برای کاربران مختلف معرفی گردد.