مصاحبه صوتی با نیما اکبرپور، مجری برنامه کلیک

منتخب نوشته آرش زاد 06 آذر 1389

این پنجمین مصاحبه وبلاگینا با چهره‌های وب فارسی است. در این سری، میهمان ما یک فرد رسانه‌ای است. کسی که می‌توان در کارنامه‌اش انواع مختلفی از شغل‌ها را پیدا کرد اما از همه آن‌ها مهم‌تر، او یک وبلاگ‌نویس با سابقه است. این بار ما به سراغ نیما اکبرپور رفته‌ایم. چهره‌ای که احتمالا اکثر دوست‌داران برنامه‌های فناوری با او آشنایند و اجرای او را دیده‌اند.

weblogina-interview-with-nima-akbarpour.jpg

نیما اکبرپور، مجری برنامه کلیک بی‌بی‌سی فارسی و نویسنده وبلاگ عصیان است که این‌بار روی صندلی وبلاگینا نشسته است. ما با او مصاحبه کاملی را در زمینه‌های شغلی و شخصیتی وی انجام دادیم و او نیز پاسخ‌های جالبی را به تمام سوالات مطرح شده ما داد. برای شنیدن مصاحبه می‌توانید به این پادکست گوش دهید.

شنیدن به پادکست مصاحبه

برای دانلود فایل این مصاحبه با کیفیت متوسط (۹ مگابایت) از این لینک، کیفیت بالا (۲۶ مگابایت) از این لینک و با حجم پایین (۵ مگابایت) می‌توانید از این لینک استفاده کنید. همچنین می‌توانید نسخه کوتاه این مصاحبه را (۷ دقیقه) با حجم ۳ مگابایت از این لینک دانلود کنید.

ما قصد داریم تا از این به بعد، شما را در جریان امور مصاحبه‌ها قرار دهیم. تلاش خواهیم کرد تا میهمانان مصاحبه‌ها را چند روز قبل از انجام مصاحبه به شما معرفی کنیم تا شما نیز سوالات پیشنهادی خود را از آن‌ها بپرسید. برای این کار، تنها کافی است که در صفحه فیس‌بوک ما عضو شوید و یا وبلاگینا را در توییتر دنبال کنید و نظرات و پیشنهادات خود را با @weblogina برای ما بفرستید.