مصاحبه صوتی با علیرضا مجیدی، نویسنده وبلاگ یک پزشک

منتخب نوشته آرش زاد 08 آبان 1389

همانطور که در مصاحبه قبلی بیان کرده بودیم، قرار بود تا در قسمت دوم از سری مصاحبه‌های چهره‌های وب به سراغ یکی از مطرح‌ترین وبلاگ‌نویسان وب فارسی برویم و با او گفتگویی انجام دهیم. ما در قسمت اول، با شایان شلیله صحبت کرده بودیم و او در مورد تفکرات، برنامه‌ها و سایر جزئیات زندگی و کاری خود با ما گفتگو کرده بود. این‌بار اما میهمان وبلاگینا، وبلاگ‌نویسی است که شاید کمتر کسی باشد که با او یا وبلاگش بر نخورده باشد. علیرضا مجیدی از وبلاگ‌نویسان معروف و پر سابقه وبلاگستان فارسی است و شاید خیلی‌ها علاقه داشته باشند تا او را بیشتر بشناسند، نظراتش را در مورد موضوعات مختلف بدانند و یا حتی تصویری از او ببینند!

weblogina-alireza-majidi-1pezeshk.jpg

ما بیش از ۱ ساعت با او پیرامون مباحث مختلف گفتگو کردیم، نظراتش را پرسیدیم و سلایقش را جویا شدیم. او در این مدت از خودش گفت، از وبلاگستان صحبت کرد، در مورد وبلاگ‌های آی‌تی حرف زد و بسیاری موارد دیگر را بیان داشت. گفتگو درباره اینترنت، وردپرس، بازدیدهای یک پزشک، رکود وبلاگستان، جشنواره وب فارسی، کپی‌رایت، وبلاگ‌های مینی‌‌مال و … از بخش‌های مختلف این مصاحبه است. ماحصل این مصاحبه، پادکستی است که در ادامه می‌توانید آن‌را دریافت کنید و یا مستقیما به آن گوش دهید.

شنیدن به پادکست مصاحبه

پادکست این مصاحبه شنیدنی را در دو نسخه برایتان آماده کرده‌ایم. نسخه کم حجم (با حجم حدود ۱۸ مگابایت) و نسخه با کیفیت (با حجم حدود ۵۵ مگابایت) را می‌توانید به طور مستقیم از لینک‌های مربوطه دانلود نمایید. مطمئنا نظرات و پیشنهادات شما در مورد این سری برنامه‌ها می‌تواند به هرچه بهتر شدن مصاحبه‌ها کمک زیادی نماید. ما را در قسمت‌های بعدی این گفتگوها نیز دنبال نمایید.