Instagrille، نسخه ویندوزی اینستاگرام

نوشته آرش زاد 19 فروردين 1391

همان طور که مطلع شده اید، هفته گذشته، اپلیکیشن محبوب اشتراک گذاری تصاویر اینستاگرام، نسخه رسمی اندروید خود را عرضه کرد و ظرف ۲۴ ساعت بیش از ۱ میلیون بار دانلود شد. این برنامه که می توان آن را پرطرفدارترین برنامه اشتراک عکس در بین شبکه های موبایلی نام برد، در حال حاضر تنها برای کاربران iOS و Android قابل دسترسی است اما روز گذشته، برنامه تحت دسکتاپی با نام Instagrille امکان استفاده از شبکه اینستاگرام را برای کاربران ویندوزی فراهم کرد.

Instagrille

این برنامه به کاربران ویندوزی این امکان را می دهد تا اکثر کارهای قابل انجام در محیط اصلی اینستاگرام نظیر لایک، کامنت و دنبال کردن افراد را روی دسکتاپ خود انجام دهند؛ به جز امکان آپلود عکس! Instagrille دقیقا شبیه به برنامه Carousel است که برای کاربران سیستم عامل مک عرضه شده است.

Instagrille

اینستاگرام هنوز برنامه خاصی را برای عرضه نسخه دسکتاپ اپلیکیشن خود ندارد و هیچ معلوم نیست که آیا می توانیم به طور رسمی منتظر عرضه آن برای سیستم های عاملی نظیر ویندوز و مک باشیم یا نه اما در هر صورت، اگر تمایلی به استفاده از این شبکه روی کامپیوتر ویندوزی خود را داشته باشید، در حال حاضر Instagrille پیشنهاد بسیار خوبی برای شماست.

برای دریافت برنامه Instagrille می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید.