خبری عالی برای اندرویدی‌ها

نسخه اندروید اینستاگرام عرضه شد

نوشته آرش زاد 15 فروردين 1391

اپلیکیشن محبوب آیفون که مدت‌هاست تبدیل به بهترین برنامه برای اشتراک‌گذاری عکس در بین کاربران این گوشی شده است، بالاخره پس از انتشار شایعات فراوان، به‌طور رسمی برای اندروید عرضه شد. دقایقی پیش، اینستاگرام با ارسال ایمیل به کاربرانی که منتظر دریافت نسخه اندرویدی این اپلیکیشن بودند، خبر از عرضه آن در مارکت اندروید را داد.

اینستاگرام اندروید

از این پس کاربران اندرویدی نیز می‌توانند با نصب این برنامه روی گوشی‌ها و تبلت‌های خود، از داشتن اپلیکیشنی ایده‌آل برای عکاسی لذت ببرند. یکی از نگرانی‌هایی که کاربران آیفونی نسبت به ورود کاربران اندرویدی به این شبکه دارند، اُفت کیفیت کلی محیط این برنامه است و باید دیدی آیا مدیران اینستاگرام برنامه‌ای را برای این موضوع در نظر گرفته‌اند یا خیر.

اینستاگرام اندروید

شما می‌توانید از طریق دستگاه اندرویدی خود و به کمک گوگل پلی و یا با مراجعه به این آدرس (و یا دانلود مستقیم از این لینک)، نسبت به دریافت و نصب اینستاگرام اقدام نمایید. توجه داشته باشید که برای نصب این برنامه، نیاز به سیستم‌عامل اندروید نسخه ۲.۲ و بالاتر را دارید. درصورتی که نسخه اندرویدی اینستاگرام را نصب کردید می‌توانید تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.