معرفی هفته: کتاب آموزش HTML5 و CSS3 در قالب پروژه

نوشته آرش زاد 05 خرداد 1391

کتاب‌های تخصصی منتشر شده به زبان فارسی در زمینه طراحی وب‌سایت، شاید به قدری اندک باشند که بتوان کلیه آن‌ها را به سادگی شمرد. همین موضوع باعث شده است که خیلی از علاقه‌مندان به یادگیری این مبحث مجبور باشند سراغ کتاب‌های قدیمی چاپ شده در این زمینه بروند که از طرفی، اطلاعات مندرج در آن‌ها نیز تا اندازه‌ای با تکنولوژی‌های امروزی مغایر است.

آموزش HTML5 و CSS3 در قالب پروژه

آموزش HTML5 و CSS3 در قالب پروژه، یکی از جدیدترین کتاب‌هایی است که در رابطه با موضوع طراحی وب‌سایت به زبان فارسی منتشر شده است. شیوه آموزش در کتاب، از طریق مطرح کردن پروژه‌های مختلف است. این شیوه، یکی از بهترین و موئثرترین راه‌کارها برای آموزش و یادگیری افراد به حساب می‌آید.

امیرعباس عبدلعلی، مترجم این کتاب، یکی از طراحان حال حاضر وب‌سایت در ایران است که این موضوع باعث می‌شود با ترجمه‌ای برخورد کنید که از طرف یک متخصص به این کار انجام گرفته شده است.

صفحه آنلاین مربوط به کتاب آموزش HTML5 و CSS3 در قالب پروژه و اطلاعات مربوط به آن‌را می‌توانید از این آدرس مشاهده کنید و ۵۰ صفحه از کتاب را به‌صورت رایگان دریافت نمایید.

همچنین وبلاگینا از طرف انتشارات ناقوس به قید قرعه به ۵ نفر از کاربرانی که نظرات خود را در زیر این مطلب عنوان کنند، یک نسخه از این کتاب را به‌صورت رایگان برای آن‌ها ارسال خواهد کرد. شما تا یک هفته آینده فرصت دارید تا نظر خود را این‌جا به‌ثبت برسانید.

برندگان خوش‌شانس، شنبه هفته آتی (۱۳ خرداد) در همین مطلب معرفی خواهند شد.


معرفی برندگان – برندگان منتخب از بین نظردهندگان این مطلب، به قید قرعه بر اساس زیر انتخاب شدند:

  1. حسین بهرالهی
  2. میلاد
  3. رضا عباسی
  4. دانیال
  5. سعید

وبلاگینا با این افراد برای دریافت اطلاعات لازم جهت ارسال کتاب تماس گرفته است.