پیش فروش عینک‌های گوگل آغاز شد

نوشته محمد حسین ملک 06 مرداد 1391

بدون شک عینک‌های گوگل که برخی آن را "عینک‌های جادویی" نیز خطاب می‌کنند، به قدری سر و صدا در دنیای تکنولوژی به راه انداخته که کمتر کسی پیدا می‌شود که از آن نامی نشنیده باشد یا از ویژگی‌های منحصر به فرد آن با خبر نباشد.

Google-Glass.jpg

اگر شما هم مشتاق به چشم زدن این عینک‌های پر قابلیت شدید، می‌توانید آن را از گوگل پیش‌خرید کنید تا علاوه بر دریافت عینک، از مزایایی همچون عضویت در تیم  Glass Explorers و دریافت آخرین اطلاعات محرمانه از روند تولید این عینک، بهره‌مند شوید. این عینک با قیمتی در حدود ۱۵۰۰ دلار برای پیش فروش قرار داده شده که با توجه به این قیمت، به نظر می‌رسد مشتاقان اطلاعات دسته اول برای رسیدن به اطلاعات جدید و محرمانه باید مبلغ نسبتا زیادی را متحمل شوند.

البته این موضوع به اینجا ختم نمی شود، چرا که در طرف دیگر این قضیه وبسایت Phandroid با وعده وعیدهای خود قول انتشار این مطالب محرمانه را برای دیگر کاربران می‌دهد. این وبسایت ادعا می‌کند که به عنوان جزئی از گروه Glass Explorers توسط گوگل انتخاب شده و در آینده اطلاعات بیشتری را برای مشتاقان تکنولوژی منتشر خواهد نمود.

در کنار تمامی این موضوعات، پیش فروش این عینک‌‌ها به خودی خود خبر بسیار مهمی ست که از طی شدن مراحل پایانی تولید و ارائه این دستاورد شگفت انگیز در آینده‌ای نزدیک خبر می‌دهد.