استیون سینوفسکی، مدیر سابق بخش ویندوز مایکروسافت در هاروارد تدریس می‌کند

نوشته فروغ بیداری 01 دي 1391

مدت کوتاهی پس از عرضه ویندوز ۸ و ویندوز RT، استیون سینوفسکی پس از ۶ سال مدیریت بخش ویندوز مایکروسافت، این شرکت را ترک کرد. اکنون او اعلام کرده است به هاروارد بازگشته تا در زمینه تدریس دروس بازرگانی مشغول به کار شود. سینوفسکی در سال ۱۹۹۸ میلادی در آنجا به عنوان معلم خدمت می‌کرد.

Steven Sinofsky

سینوفسکی خبر بازگشت خود به هاروارد را از طریق توئیتر اعلام کرد و در پاسخ به فردی که پرسیده بود شما قرار است دقیقا چه چیزی را تدریس کنید، گفته است مباحث او در زمینه تولید و توسعه محصولات خواهد بود.

او همچنین گفته قرار است مقاله‌هایی نیز در مورد تولید محصولات و توسعه و پیشرفت آن‌ها بنویسد. به طور کلی، به نطر می‌رسد سینوفسکی از شرایط پیش آمده بسیار راضی است و شاید بتوان گفت از اینکه از مایکروسافت بیرون آمده – جایی که خیلی با مدیریت و کارمندان آنجا جور نبود – خوشحال است.  

هنوز مشخص نیست که آیا سینوفسکی قرار است فقط یک ترم در آنجا تدریس کند یا برنامه طولانی مدت برای ماندن در این دانشگاه دارد. اما سابقه مدیریت او در بخش تولید ویندوز ۸ در مایکروسافت در میان دیگر ویندوزها می‌تواند کلاس خوبی را برای او رقم بزند. دانشجویان دانشکده بازرگانی هاروارد از این بابت بسیار خوش شانس هستند.