فیسبوک کارمندانش را مجبور به استفاده از گوشی‌های اندرویدی کرد

نوشته آرش زاد 05 شهريور 1391

عرضه نسخه جدید اپلیکیشن فیسبوک برای iOS و بهبود کارایی این برنامه، همه کاربران این شبکه اجتماعی را خوشحال کرده است. اما این وسط بخش بزرگی از کاربران موبایلی این شبکه که از سیستم‌عامل اندروید استفاده می‌کنند، هنوز از اپلیکیشن فیسبوک روی تلفن‌های هوشمند خود ناراضی هستند.

facebook_logo-580x192.jpg

مشکلات مختلف این برنامه روی اندروید مانند سرعت پایین، خطاهایی که موجب بسته شدن گاه و بیگاه برنامه می‌شود و مواردی از این دست، موجب نارضایتی کاربران اندرویدی فیسبوک شده است.

اما فیسبوک که یکی از بزرگ‌ترین شبکه مصرف کننده کاربران را در تلفن‌های هوشمند در اختیار دارد، طبیعتا دوست ندارد این دسته از کاربران را از دست بدهد. طبق اطلاعات منتشر شده در وبسایت Business Insider، فیسبوک کارمندان خود را مجبور به استفاده از گوشی‌های اندرویدی کرده است.

این تصمیم نه بخاطر یکسان کردن سیستم‌عامل مورد استفاده در مجموعه کاری این شرکت، بلکه تنها به دلیل استفاده مداوم کارمندان با اپلیکیشن فیسبوک روی این پلتفرم برای مشخص شدن ایرادات کلی آن و بهبود کامل کارایی برنامه گرفته شده است.

با توجه به این اطلاعات، شاید بتوان در ماه‌های آینده، منتظر عرضه نسخه جدیدی از اپلیکیشن فیسبوک برای اندروید باشیم که کیفیت ایده‌آلی را برای کاربران این شبکه به ارمغان بیاورد.