معرفی هفته: ویرایش ساده و سریع عکس‌ها در مرورگر

نوشته آرش زاد 05 اسفند 1390

خیلی وقت‌ها ممکن است قصد داشته باشید تا تغییرات جزئی‌ای را روی عکس‌هایی که توسط دوربین عکاسی و یا دوربین گوشی خود می‌گیرید اعمال کنید. انجام تغییرات و ویرایش تصاویر اغلب با نرم‌افزارهای گرافیکی مربوط به این‌کار صورت می‌گیرد که معروف‌ترین آن‌ها، فتوشاپ است. اما گاهی ممکن است بسته به شرایط، امکان استفاده از نرم‌افزار خاصی را روی سیستم کامپیوتری خود نداشته باشید. راه حل شما برای چنین زمان‌هایی چیست؟

enThread-Web-Based-Image-Editor1.jpg

سرویس enThread یک ویرایشگر ساده و سریع برای عکس‌های شماست که اجازه می‌دهد با چند کلیک ساده بتوانید تغییراتی کلی روی آن‌ها اعمال کنید. استفاده از این اپ بسیار راحت است؛ تنها کافی است به این آدرس بروید و عکس مورد نظرتان را در کادر وسط صفحه بکشید.

enThread-Web-Based-Image-Editor2.jpg

سرویس enThread می‌تواند تغییراتی مانند کنتراست، روشنایی، تنظیم رنگ، فیلتر و چند مورد دیگر را روی تصاویر شما اعمال نماید. بزرگ‌ترین ویژگی این اپ، سادگی کار با آن است که به‌شما اجازه می‌دهد با سرعت هرچه تمام‌تر بتوانید عکس‌های خود را ویرایش کنید.در پایان کار نیز، در صورتی که در سایت عضو شوید، خواهید توانست عکس‌های ویرایش شده خود را در شبکه‌های اجتماعی با سایر دوستان به‌اشتراک بگذارید.

چند روزی می‌شود که من برخی از تغییرات جزئی عکس‌های خودم را با enThread انجام می‌دهم و کاملا از آن راضی هستم. البته سرویس‌های مشابه زیادی در این زمینه وجود دارند که احتمالا در آینده، برخی دیگر از آن‌ها در وبلاگینا معرفی می‌شوند. اگر شما نیز سرویسی در این زمینه می‌شناسید، می‌توانید آن‌را در نظرات این مطلب معرفی کنید.