معرفی هفته: ساخت بازی‌های اجتماعی با Qmerce

نوشته آرش زاد 26 خرداد 1391

بازی‌های مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی‌ای نظیر فیسبوک، به دلیل ساختاری که دارند، می‌توانند در مدت کوتاهی مورد استقبال طیف وسیعی از کاربران این شبکه قرار بگیرند. امکان انجام گروهی بازی‌ها و امتیازات به دست آمده باعث ایجاد رقابت بین کاربران مختلف می‌گردد و همین موضوع، یکی از دلایلی است که باعث می‌شود شرکت‌های مختلف از این پتانسیل برای ایده‌هایی که دارند استفاده نمایند.

Qmerce

ایده Qmerce نیز بر اساس همین موضوع ایجاد شده است تا این‌بار از طریق ایجاد مراحلی ساده به همه این امکان را بدهد تا بتوانند بازی اجتماعی خود را ایجاد نمایند. در واقع Qmerce به همه این اجازه را می‌دهد تا بتوانند به توسعه بازی‌هایی تحت شبکه اجتماعی فیسبوک بپردازند.

Qmerce

یکی از ویژگی‌های اصلی سرویس Qmerce، سادگی کار با آن است. پس از ورود به این سایت می‌توانید از طریق مراحلی که برای شما توضیح داده می‌شود، بازی خود را بر اساس انتخاب‌هایی که در اختیارتان قرار داده می‌شود، بسازید و آن‌را سفارشی کنید.

Qmerce

پس از طی کردن این مراحل می‌توانید بازی خود را روی فن پیج مورد نظرتان منتشر کنید.

تا کنون بیش از ۳۰۰.۰۰۰ بازی توسط این پلتفرم منتشر شده است و ۳۷۵.۰۰۰ بازی‌کن با آن‌ها بازی کرده‌اند. اکنون شما نیز می‌توانید از طریق Qmerce به ساخت بازی اجتماعی خود بپردازید و دوستان خود را به آن دعوت نمایید.