باایمیل: اولین سرویس اطلاع‌رسانی ایمیلی به زبان فارسی

منتخب نوشته آرش زاد 15 آبان 1391

این روزها اگر بخواهید به دنبال همه مطالبی که به آن‌ها علاقه دارید بروید و هدف‌تان پیدا کردن منابع مناسب و با کیفیت باشد، ممکن است در میانه راه به این نتیجه برسید که کاری بس دشوار را در پیش رو دارید. بررسی همه سایت‌ها و وبلاگ‌های چندین حوزه و پیدا کردن مداوم منابع جدید، کاری نیست که هر کسی از عهده آن بر بیاید.

baaemail-homepage.jpg

باایمیل

سرویس باایمیل با در نظر گرفتن این موضوع و به کار گرفتن دبیران حرفه‌ای در هر یک از حوزه‌های مطرح شده در نظر دارد تجربه مرور مطالب مورد علاقه‌تان را تغییر دهد. به‌طور کلی باایمیل یک سرویس اطلاع‌رسانی بر بستر ایمیل است که مجلات ایمیلی را با نظارت دبیران خود از محتوای تولید شده در وب فارسی گردآوری و برای کاربران علاقه‌مند به آن موضوعات ارسال می‌کند.

تجربه نشان داده خیلی از کاربران در پیدا کردن محتوای باکیفیت در وب با مشکل روبرو هستند و از طرفی، تا کنون کم‌تر خبرنامه ایمیلی بوده که فارغ از اسپم کردن صندوق‌های ایمیل کاربران و ارسال مطالبی اغلب تبلیغاتی و بدون درخواست آن‌ها بتواند آن‌چه را که مخاطبین اصلی به دنبال آن هستند را برای آن‌ها ارسال کند. به عبارتی دیگر، باایمیل می‌خواهد مفهوم جا افتاده «خبرنامه برابر است با اسپم» را تا جای ممکن تغییر دهد.

باایمیل

ایمیل یکی از سریع‌ترین و مطمئن‌ترین شیوه‌هایی است که برای اطلاع‌رسانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و باایمیل هر هفته، مطالب مناسبی را در زمینه‌های مورد علاقه کاربران خود برای آن‌ها ارسال خواهد کرد.

کمک به تولید کنندگان محتوا

در کنار کمک کردن به کاربران برای پیدا کردن مطالبی درخور از وب فارسی، یکی دیگر از هدف‌های راه‌اندازی باایمیل کمک به تولید کنندگان محتواست. احتمالا شما نیز وبلاگ‌ها و وبسایت‌های مختلفی را می‌شناسید که علی‌رغم مطالب جالب و مفیدشان، مخاطبان زیادی ندارند و همین موضوع ممکن است باعث تعطیلی دیر یا زود خیلی از این سایت‌ها شود.

خبرنامه تکنولوژی باایمیل

باایمیل دوست دارد مطالب جالب منتشر شده در اینگونه سایت‌ها و بلاگ‌ها را نیز به خوانندگان خود معرفی کند تا بلکه بتواند از این طریق، به افزایش بازدید و کاربران ثابت این سایت‌ها کمک نماید. مشترکین باایمیل با انتخاب هر یک از مطالب منتشر شده در خبرنامه‌ها به‌طور مستقیم به منبع منتشر کننده آن مطلب ارجاع داده می‌شوند و این یک رابطه دو سویه بین تولید کنندگان محتوا و دبیران اصلی سرویس باایمیل خواهد بود.

تهرانگردی باایمیل

کمک به سازمان‌ها

بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها در زمینه آموزش کارمندان خود شیوه‌های مختلفی را در پیش می‌گیرند. در حال حاضر موضوع Human Resource یکی از موضوعات مهم در هر سازمان و مجموعه‌ای به حساب می‌آید. باایمیل به‌عنوان یکی دیگر از اهداف خود قصد دارد از طریق بستر موجود در سیستمش کمک کند تا موضوع آموزش و اطلاع‌رسانی ویژه و اختصاصی به کارمندان و کارکنان مجموعه‌ها را به‌شکل بهتر و ایده‌آل‌تری ارائه نماید.

تیم دبیران

یکی از تفاوت‌های بارز سرویس باایمیل در زمینه تهیه و گردآوری خبرنامه‌های موضوعی، تیم دبیران آن است که هر یک از آن‌ها در حوزه فعالیت خود تجربه مناسبی را به همراه دارند. این تیم تلاش می‌کند تا در هر یک از موضوعات، خبرها و مطالب مناسب و جذابی را برای کاربران گردآوری و ارسال نمایند.


باایمیل به‌تازگی کار خود را آغاز کرده و مطمئنا با گذشت زمان در کنار دریافت بازخورد کاربرانش می‌تواند بخش‌های جدید و متفاوتی را به سرویسش اضافه نماید. شما می‌توانید با مراجعه به وبلاگ این سرویس و یا ارسال ایمیل به آدرس salam [@] baaemail.com نظرات و پیشنهادات خود را برای این مجموعه ارسال نمایید یا با آن‌ها همکاری کنید. مهم‌تر از همه، باایمیل را می‌توانید خواهرخوانده وبلاگینا نیز به‌حساب بیاورید! خودتان با مراجعه به این سرویس می‌توانید اطلاعات کامل‌تری را دریافت کنید و از اشتراک در خبرنامه‌های آن لذت ببرید.