تبلیغات در وبلاگینا


تبلیغات هدفمند در راستای معرفی یک برند یا شرکت، از جمله مهم ترین مواردی است که در صورت درست انتخاب شدن می تواند پیامدهای ایده آلی را برای آن مجموعه به ارمغان بیاورد. قدرت رسانه های تخصصی در زمینه های مختلف به دلیل مخاطبین خاصی که در میان این گونه گروه ها به دنبال مطلب و یا اطلاعات مورد نظرشان می گردند، همواره توانسته تا به کمک فعالان عرصه های مختلف بیاید.

وبلاگینا به عنوان یکی از فعال ترین رسانه های تخصصی فناوری در ایران، جایگاه بسیار مناسبی است تا به وسیله آن بتوانید برند خود را به صدها هزار مخاطب ایرانی در این مجموعه معرفی نمایید. راهکارهای مختلف تبلیغاتی در وبلاگینا، بسته به نیاز شما قادر خواهد بود تا به بهترین شکل ممکن، کالا، سرویس و یا مجموعه شما را به گروه مخاطب هدف این دسته بشناساند. علاوه بر پلن تبلیغات بنر و متنی (که لینک آن nofollow خواهد بود) ، چند شیوه ایده آل دیگر نیز برای تبلیغات در وبلاگینا وجود دارد:

  • مقاله سفارشی: آگهی شما در این پلن، بالای یکی از مقالات یا مطالب عمومی (شامل مطالب آموزشی با سطح کاربر عام و یا مقالات بررسی) قرار می گیرد. تجربه نشان داده که مطالبی با این دسته بندی، همواره ضمن بازدید مناسب و مستقیم روی سایت، از طریق جستجوی کاربران در موتورهای جستجو نیز به دفعات زیادی مشاهده می شوند. به همین دلیل است که در حال حاضر، شرکت های بزرگ، این شیوه را نسبت به تبلیغات مستقیم روی سایت ها و وبلاگ ها ترجیح می دهند. از طرفی، لوگوی شرکت شما برای همیشه در بالای این مطالب باقی خواهد ماند.
  • رپورتاژ آگهی: آگهی شما در این پلن در قالب یک مطلب با برچسب تبلیغاتی، علاوه بر سایت اصلی، در فید و شبکه های اجتماعی نیز به اشتراک گذاشته می شود و این فرصت بسیار خوبی برای شناساندن نام شرکت و یا سرویس تان به کاربران علاقه مند ایرانی است.
  • رادیو ۲۴: رادیو ۲۴، پادکست خبری ای است که به صورت روزانه منتشر می شود و به عنوان یکی از بخش های پرطرفدار در وبلاگینا به حساب می آید. استفاده از پتانسیل این بخش با توجه به طیف مخاطب گوناگون این پادکست ها می توان گزینه ایده آلی برای معرفی شما باشد.
  • تبلیغات در ویدیو: بخش ویدیوها، یکی دیگر از دسته هایی است که محتوای چند رسانه ای مختلفی در آن منتشر می شود. این پلن برای مجموعه هایی که قصد تبلیغات چند رسانه ای در محیط وب و برای مخاطبین فناوری اطلاعات را دارند، مناسب است.

محل نمایش آگهی‌ها در صفحه اول سایت

تبلیغات در وبلاگینا

نمونه تصویر یک مقاله سفارشی

تبلیغات در وبلاگینا

محل نمایش آگهی‌های متنی در صفحه مطالب

تبلیغات در وبلاگینا

سفارش تبلیغ

برای اطلاع از شرایط و قیمت تبلیغات در وبلاگینا و ثبت سفارش خود می‌توانید از طریق ایمیل [email protected] با ما تماس بگیرید. همچنین در صورت وجود هرگونه نظرات و پیشنهادات برای انجام تبلیغاتی خارج از موارد معرفی شده در این صفحه، می‌توانید آن‌را با ما در میان بگذارید.