اسکایپ نسخه آزمایشی ویندوز فون خود را ارائه کرد

نوشته آرش زاد 08 اسفند 1390

مایکروسافت چند ماه پیش، نسخه دموی اسکایپ برای گوشی‌های ویندوز فون خود را به‌نمایش گذاشته بود. خیلی از کاربران ویندوزی از آن زمان منتظر بودند تا این برنامه را به‌طور رسمی روی گوشی‌های خود تجربه نمایند. حالا پس از چند ماه انتظار، کاربران این پلتفرم قادر خواهند بود تا نسخه آزمایشی این اسکایپ را برای گوشی‌های خود دریافت کنند.

skype-windows-phone-7-app.jpg

طی کنفرانسی که چند ساعت پیش، نوکیا در محل برگزاری کنگره جهانی موبایل داشت، به معرفی و نمایش نسخه آزمایشی اسکایپ روی گوشی ویندوزی لومیا ۹۰۰ پرداخت. در حال حاضر این نسخه با امکاناتی مناسب برای پلتفرم گوشی‌های جدید ویندوز تهیه شده است تا پس از رفع ایراد‌های احتمالی، با امکاناتی بیشتر در ماه آپریل سال جاری میلادی عرضه شود.

نسخه فعلی اسکایپ برای ویندوز فون، امکان مکالمه صوتی و گفتگوی تصویری رایگان از طریق 3G، 4G و WiFi را به کاربران می‌دهد. طبق اعلام مایکروسافت، این شرکت در تلاش است تا نسخه جامع‌تری از اسکایپ را برای Windows Phone 7 Apolo ارائه نماید.

در حال حاضر نسخه فعلی اسکایپ امکان استفاده روی گوشی‌های Nokia Lumia 710، Nokia Lumia 800، HTC Titan، HTC Radar، Samsung Focus S و Samsung Focus Flash را دارد.

برای دریافت این برنامه می‌توانید به این آدرس مراجعه نمایید.